Líbíte se jí nebo ne? Těchto 15 tipů vám to pomůže zjistit

Ženy mohou být občas těžko čitelné, a proto zjistit, zda se ženě líbíte, může být matoucí. Ale pokud vám daná žena vysílá většinu signálů obsažených v tomto článku, je patrné, že o vás má zájem.

Od seznámení s jejími přáteli až po neustálý kontakt – toto je 15 nejčastějších signálů, které vám mají napovědět, že se jí líbíte:

1. Její přátelé a rodina o vás vědí

Ženy často o mužích, kteří se jim líbí mluví se svými nejbližšími, zvláště pak se svými nejlepšími kamarádkami. Dalším velkým ukazatelem je když vás zve na setkání se svými přáteli. To znamená, že s vámi vidí budoucnost a požádá o jejich schválení. To samé mnohdy platí i o její rodině.

2. Dává najevo, že je zaneprázdněna, ale přesto si na vás udělá čas

Ženy častokrát dělají vše, co je v jejích silách, abyste si mysleli, že je velmi zaneprázdněná.  Avšak vytvoří si s vámi plány bez ohledu jak nabitý její program ve skutečnosti je.

3. Snaží se pokračovat v konverzaci

Ať už je to osobně nebo přes sociální sítě, žena, kterou zajímáte, se do vašich rozhovorů zapojuje z celého srdce. Když si budete psát, nebude vám posílat jen jednoslovné zprávy – bude klást otázky a přidávat příspěvky, aby prodloužila rozhovor mezi vámi dvěma.

4. Skládá vám komplimenty a snaží se, abyste se cítili dobře.

Pokud vám žena skládá komplimenty nebo často dělá věci jen kvůli vašemu úsměvu, je to opravdu dobré znamení, že se jí líbíte!

5. Je ve vaší společnosti zjevně nervózní (vyhýbá  se očnímu kontaktu, hraje si s vlasy atd.)

Gesta jako je dotýkání se tváří, hraní si s vlasy, dívání se dolů a šátrání rukama, to vše je známkou toho, že je nervózní. Ať už mluví příliš mnoho nebo vůbec, snažte se ji uklidnit tím, že se s vámi bude cítit dobře.

Sexy šaty bez ramínek

6. Její řeč těla je svůdná

Některé ženy naopak nervózní vůbec nejsou, jsou přímočaré. Poznat to to můžete i skrze její pohyby, řeč těla. Když mluvíte, celá se k vám obrátí. Najde jakoukoli záminku, aby se vás dotkla nebo byla ve vaší blízkosti. I když možná neudělá první krok, bude po vás chtít, když jí položíte ruku na rameno. Buďte však opatrní, protože nic se nemá přehánět. Ujistěte se, že se cítí pohodlně, aby nevznikly nepříjemnosti.

7. Pamatuje si věci, které jí říkáte

I takto ženy projevují svou náklonnost; připomínají vám věci, které jste jí říkali třeba před několika dny. Některé o nich někdy i vtípkují.  Vnímá, co prožíváte. Ať už máte v práci pohodu nebo stres, ona si tyto věci zapamatovala a je vám oporou.

8. Přistihnete ji, jak se na vás zasněně dívá

Jste venku s přáteli a zjistíte, že se na vás zadívala více než jednou Pokud ji přistihnete, jak se na vás dívá, a ona rychle pohlédne jinam, nejspíš se jí líbíte, ale stydí se vám to přiznat. Faktem je, že pokud ji přitahujete, může se na vás dívat jak podvědomě, tak vědomě.

9. Vždy si na vás udělá čas.

Viz bod 2

10. Snaží se vám dát vědět, že je nezadaná

Ať už mluví o tom, jak se jí stále nedaří najít toho pravého, nebo vám poskytne podrobnosti o jejích špatných zkušenostech, je jisté, že se vám snaží dát najevo, že je nezadaná. Pokud se zmíní, že potřebuje doprovod na akci nebo někoho, kdo by ji doprovodil na večeři, aby nebyla sama, nabídněte, že půjdete! Je pravděpodobné, že čeká, až pozvání přijmete.

11. Kopíruje vaše gesta a řeč

Kopíruje vaše manýry nebo používá váš slang? Odborníci tvrdí, že je to jistý znak přitažlivosti. Pokud se například usmívá jako vy nebo používá jedno slovo, které používáte často, s největší pravděpodobností ji to zajímá. Imitace je svým způsobem také brána jako forma lichotky.

pexels-photo-3762398

12. Žádá vás o pomoc

Ženy moc dobře vědí, že muži se rádi cítí potřební. Pokud vás žena, které se patrně líbíte, žádá o pomoc či radu a vy jste si jistí, že jí pomoci zvládnete, neváhejte a předveďte se.

13. Otevírá se ti – a povzbuzuje tě, abys udělal to samé

Když se žena zajímá a cítí se s vámi příjemně, bude hledat příležitosti, aby vám řekla podrobnosti o svém životě, které ne každý ví. Až ji budete lépe poznávat, všimněte si, zda vás pustí do této své méně známé stránky. Pokud ano, vztah mezi vámi dvěma je zajisté na vyšší než přátelské úrovni.. Další ukazatel: „Opravdu se zajímá o vaši minulost naslouchá vám, když jí vyprávíte  příběhy z vašeho dětství“ říká Schulman.

 14. Směje se všem vašim vtipům

Můžete být plný tatínkových vtipů nebo loňských memů, ale pokud se žena směje všem vašim vtipům, je to dobré znamení, protože humor je obrovským ukazatelem pozitivního vztahu. I když vaše vtipy mohou být nechvalně banální, přesto je bude považovat za vtipné, když bude chtít, abyste věděli, že má o vás zájem. Pokud se zapojuje do konverzací s úsměvem, chichotáním a hravým žertováním, je velmi pravděpodobné, že ji přitahujete!

15. Začíná se vynořovat její hravá stránka

Jestliže se s vámi cítí dobře, začnou se projevovat její vtípky. Ženy se rády smějí to je jasná věc. Pokud vám ukazuje svou hravou či praštěnou stránku, udělejte jí ještě větší pohodlí tím, že uděláte to samé!