Netradiční přivýdělek z domova


Brigády nebývají v České republice příliš dobře placené a většina lidí na ně ani nemá čas. Existují však i takové, u kterých si podmínky a výplatu můžete určovat sami a nastavit je tak, aby Vám vyhovovaly. Přivýdělek od společnosti Selvintech takové parametry nabízí a to díky vlastnímu výběru pracovní doby, objemu práce, ale i možnosti, pracovat z domova. Montáž dekorací není nijak složitá a mohou jí provádět studenti, důchodci, ale i lidé, kteří si chtějí přivydělat k hlavnímu pracovnímu poměru.

Pohodlí domova je nezaměnitelným faktorem, který zlepšuje naší náladu, ale i výkonnost. Naše firma chce tento faktor využít a veškerá výroba probíhá ve vaší domácnosti. Komponenty potřebné pro výrobu Vám zašleme v zásilce a výsledné dekorace si poté zase vyzvedneme. Vaší jedinou starostí je montáž, která je jednoduchá, rychlá a lze při ní vykonávat i jiné činnosti. Se zaslanými komponenty obdržíte i návod na kompletaci s podrobným seznamem kroků, jak nejefektivněji komponenty spojit bez zbytečného zdržování.

Autentické zkušenosti pracovníků
Časté podvody jsou asi největších problémem, který brigády z domova provází. Mnohdy jsou totiž spojené s nevyplacením mzdy, zneužitím osobních údajů nebo vstupním poplatkem, který se nikdy nevrátí. Reálné zkušenost s firmou Selvintech, které jsou dostupné přímo na internetu, Vás ale přesvědčí o vyplácení mzdy, férových podmínkách, ale i zabezpečení vašich osobních údajů. Přečíst si můžete zkušenosti jak stávajících, tak i bývalých zaměstnanců společnosti a to bez jakýchkoli úprav.

Brigáda společnosti Selvintech nabízí:
· Zajímavé finančního ohodnocení
· Možnost pracovat z domova
· Vlastní nastavení pracovní doby
· Jednoduchou a zábavnou náplň práce
· Vlastní výběr počtu vyrobených dekorací