Naše příroda


Osminásobné snížení uhlíkové stopy je podle mého názoru opravdu tou nejlepší variantou, co může někdo udělat, když třeba něco nakupuje. A nebo, když se něco vyrábí. Já sama jsem si řekla, že kdybych byla majitelkou nějaké firmy a nebo nějakého eshopu, že bych také dbala na to, abych snižovala opravdu co nejvíce uhlíkové stopy. Věřte mi, nebo ne, ale podle mého názoru je to velice důležité. A protože díky snížení uhlíkové stopě se potom také nám lidem bude žít lépe. Stále bohužel jsou tady ale mezi námi takoví lidé a takové firmy, které vůbec nedbají na to, že by nějak snižovaly uhlíkové stopy. Jenom si to představte, co byste dělali, kdybyste potom neměli kde žít?

Neriskujme svět.

Kdyby to všude bylo zanesené? Já si myslím, že snižování uhlíkové stopy se opravdu vyplatí všem lidem, kteří nakupují online a nebo také, kteří žijí online světě. Představte si, že i online svět opravdu zanáší naše životní prostředí. Tím, že má uhlíkové stopy. A víte vůbec, co to uhlíková stopa znamená? Je to například to, že po vás vždycky něco zbude. I když si něco pořádně uklidíte nebo vyčistíte, tak tam stejně po vás taková stopa, že už tam něco bylo. Dokonce i když pošlete email, který je vlastně neviditelný a potom i tak email vymaže to je potom i vysypete z koše v počítači, tak stejně ta uhlíková stopa tam po vás bude.

Čas na změnu.

Věřte mi, nebo ne, ale snižování uhlíkové stopy je opravdu to nejlepší, co ho můžeme dělat. Pokud chcete vědět více informací, jak snižovat uhlíkovou stopu, zkuste se podívat na webové stránky schoellerallibert.com nebo jinde na internetu jistě najdete různé informace a tipy, jak snižovat uhlíkové stopy. Osminásobné snížení uhlíkové stopy je pro tuto firmu velice typické a jsem ráda, že právě tato firma se o to snaží. Protože je málo firem, které se o tohle snaží. Opravdu bych dávala potom vysoké pokuty, které firmy by na tohle kašlaly.