Pomoc při sexu existuje


Co provázelo počáteční etapu mého dospívání? To, za co bych se měl zřejmě poněkud http://www.tdivadlo.cz/play/ponekud-zasnezena-romance stydět, kdybych to provozoval doposud, ale snad mi to projde, když je řeč o poměrně vzdálené minulosti. Zkrátka a dobře jsem v dobách svého počínajícího dospívání trávil ty nejpříjemnější chvíle třeba postáváním u klíčové dírky od koupelny. Nebo jsem s pouze hraným nezájmem rád postával či posedával na pláži, trávil čas v rákosí u vody, nahlížel do nedostatečně zatažených oken anebo postával s uchem nalepeným na zeď oddělující náš byt od bytu sousedů. A když jsem byl doma sám, třeba jsem také odemykal svoji plechovou kasičku, v níž jsem neukrýval jenom těch pár našetřených drobných, a listoval ve vzácných výstřižcích, které se mi podařilo porůznu složitě nashromáždit a které po devětaosmdesátém roce nahradily skutečné erotické časopisy.

pár v posteli

Prostě jsem se tehdy zajímal o příslušnice opačného pohlaví, jak už tomu tak bývá. A protože jsem ještě žádné děvče neměl a nějaký ten sex nepřipadal v úvahu, nahrazoval jsem si to aspoň tím nenápadným čumilstvím. Které je pro mladé kluky vlastně naprosto běžné. Nevěděl jsem, proč mi to dělá tak dobře, ale věděl jsem, že mi to dobře dělá.

Pak jsem pochopitelně dospěl. A dnes už mě ženy na plážích nechávají chladným a třeba po těch erotických obrázcích už také skoro ani nevzdechnu. Protože už mám svoji vlastní partnerku a skutečný sex, který mne zbavil potřeby kompenzovat si ho, jak se jenom dá.

pár v posteli

Dnes už vedu normální sexuální život. Ale stejně jako kdysi se i dnes bojím. Jen s tím rozdílem, že zatímco dříve jsem se bál, že budu přistižen, nyní se obávám toho, zda a jak dlouho mi ještě vydrží erekce. Protože stárnu a tyto ubývají. Ale tehdy mi to prošlo a doufám, že i tentokrát to nakonec dopadne dobře. A až nebudou stát mé rekce za nic, pomůže mi Sildenafil. Stejně jako tento pomohl mnoha jiným mužům a možná je prospěšný i vám.