Možná si říkáte, že je to jen maličkost. Elektroinstalační prvky v interiéru jsou ale velmi důležité. Detaily jsou sice malé, ale podstatné. Proto se musíte soustředit i na takové drobnosti jako jsou vypínače a zásuvky. Výrobci těchto produktů to ví, a proto se na jejich design zvlášť zaměřují.
zvláštní žárovky

Elegance a jemné křivky

Máte-li rádi komfort a doplňky v podobě polštářů, koberců či závěsů, máme pro vás zaručený tip. Dejte si pozor na výběr barev do interiéru. Příliš pestré doplňky i nábytek mohou působit spíš rušivým dojmem, ve kterém si jen tak neodpočinete. A neplatí to jen o doplňcích.

U vypínačů volte spíš odstíny béžové, bílé nebo šedé. Kolekce Elegant tohle vše splňuje a díky tomu budete mít větší prostor během dekorování místnosti. Vždy ale sázejte na jednoduchost. Pokud umístíte více malých předmětů na jedno místo, bude to působit jako nepořádek.
spirála v žárovce

Lesk a třpyt

Další možnou variantou je styl přepychu a luxusu. Máte domov sladěný do černé a bílé, která je doplněna stříbrem či zlatem? Tento styl byl velmi oblíbený v době baroka a rokoka, kdy šlechta tímto způsobem ukazovala, že má peníze.

Detaily jsou i zde klíčové a na výběr toho máte hodně. Z obyčejnějších variant je skvělá hliníková či titanová barva v lesku. Pořídit si ale můžete také skleněný produkt tmavé barvy v kombinaci například se zlatou, která dodá vašemu domovu skutečně originální lesk.

OBZOR na obzoru

Společnost OBZOR se zabývá navrhováním a výrobou jedinečných, designově zajímavých vypínačů. Výběr mají obrovský a hlavně u nich najdete to pravé pro každý styl jakékoli domácnosti. V maličkostech je síla a nesprávně zvolená zásuvka může rušit komplexní dojem či atmosféru obýváku, ložnice i kuchyně. Volte proto moudře a nepodceňujte to.

V produktové řadě Elegant najdete produkty v lesklé i matné variantě. Kromě běžných barevných kombinací si u nich můžete užít také odstínů jako je cappuccino, ocelově šedá, oříškově hnědá či olivově šedá.

5/5 - (2 votes)