Zásobu přepravních palet nepodceňujte

Kdo by to čekal, že se nečekaně ozve lukrativní odběratel, který potřebuje operativně poslat Vaše produkty. Zrovna v momentě, kdy jste na posledních přepravních paletách odeslal produkty jinam. Možná byste našel nějaké poničené. Ale to by mohly odnést Vaše produkty při přepravě. Polámané části prkýnek, nebo dokonce chybějící prkýnka na přepravních paletách by Vás mohly poškodit ještě více. Vaše produkty by se k odběrateli nedostaly v očekávané kvalitě, kdyby se za jízdy začaly válet na podlaze korby nákladního vozidla! Co teď?

stavba

Teď už nic. Ale poučte se.

Musíte vyhovět svému dvornímu odběrateli, ať chcete, nebo nechcete. Přepravní palety nějak sežeňte nahonem, ale do budoucna si už připravte dostatečnou zásobu! Pořiďte si dostatek přepravních palet, byť už použitých https://www.paletymorava.cz/standardni-palety. Rozhodně nebudou stát tolik, jako nové. To finančně musíte zvládnout. Taková investice Vaše obchody rozhodně nepoškodí.

A víte, co ještě?

Ve skladu máte na hromadě naházeno spoustu přepravních palet poškozených. Co kdybyste s nimi udělal rázný konec? Tedy ne abyste je vyhodil, nebo spálil v kamnech. To by byla škoda. Zkuste poškozené přepravní palety vyměnit za nepoškozené. Oprava se určitě odečte od zánovních. Takže nebudete muset platit horentní sumy za zásobu přepravních palet, které honem rychle nepotřebujete. A Vám se už nikdy nestane, že byste měl problém s nečekaným přáním odběratele.

hodně palet

Teď už musíte být klidný.

Jestliže budete mít ve skladu pěkně zarovnané přepravní palety, které byly sice už použité, ale jsou stále funkční, a nebudete se dívat na hromadu naházených palet poškozených, které se ani nedají použít, určitě získáte velmi příjemný pocit. Za prvé z toho, že už nemáte ve skladě zbytečnosti v podobě neupotřebitelných palet. Za druhé z toho, že jste nyní připraven na veškeré nečekané zakázky k odeslání ihned.