Americká nebankovní hypotéka

Americká nebankovní hypotéka nabízí exkluzivní podmínky. Peníze na všechno, co potřebujete a to formou podnikatelského nebo spotřebního úvěru.

  • Splácet můžete od jednoho roku až po dobu 30 let.
  • Předčasné splacení je zdarma.
  • Dostanete až 70% financí z odhadní ceny nemovitosti.
  • Tolerujeme záznamy v registrech dlužníků.

luxusní design

Proč je vyřízení tak snadné a velmi rychlé?

Zdá se vám podezřelé, že je celé vyřízení tak rychlé a snadné? Dostat peníze do 24 hodin od podpisu smlouvy? To jste ještě nezažili? Bez zbytečného papírování? Bez milionu schůzek a jen s minimální námahou? Že to není ani možné? Nebankovní společnosti mají mnoho výhod a zejména tu, že naše administrativa nepřechází z jedné banky do druhé nebo na centrálu a zase zpátky či do jiných institucí. Vše si ověříme rychle a snadno. Jakmile si u nás o hypotéku zažádáte, hned se jí zabýváme a nepotřebujeme k tomu měsíce na vyřizování, ani lhůty, které mají akorát lidi zdržovat. Zabýváme se případy individuálně, a proto můžeme vyhovět všem klientům. Vaše žádost nepřechází na centrálu a zase zpátky, neschvaluje ji milion lidí a nemusíme k tomu mít ani tisíc listin a dalších dokumentů. Vše se dá zjednodušit a i žádost a získání hypotéky nemusí být tak složité, jak to znáte z běžných bank, kde si vždy nechávají na všechno rezervu a především tam mají na všechno spoustu času.

semínka peněz

  1. Spotřebitelský úvěr

Zprostředkujeme pro vás spotřebitelský úvěr u některého z našich dlouholetých a věrných obchodních partnerů. Zajistíme exkluzivní podmínky. Tyto hypotéky jsou určeny všem lidem. Například pokud jste v zaměstnaneckém poměru a potřebujete financovat své soukromé potřeby.

Spotřebitelský úvěr pro vás zprostředkujeme přes některého z našich dlouhodobých finančních partnerů. Naše společnost se zaměřuje na podnikatelské úvěry, avšak velmi výhodné podmínky u nás budete mít i v případě, že si vyberete spotřebitelský úvěr, který pro vás zařídíme u některého z našich věrných obchodních partnerů https://nebankovni-hypoteky-cz.cz/.

  1. Podnikatelský úvěr

Tyto úvěry jsou určeny pouze firmám a podnikatelům. Nezajímá nás bankovní registry, a mnohdy půjčíme peníze i v případě, že máte nulové daňové přiznání. Je však nezbytné, stejně jako u spotřebitelského úvěru, abyste dokázali splácet.