Vybrat správnou velikost postele není těžké

Plánujete si pořídit novou postel, ale nevíte se rozhodnout, do které investovat? Ještě předtím, než se začnete rozhlížet si ujasněte, jak velké lůžko vlastně požadujete.

Každá ložnice nabízí jiné prostorové možnosti a ne všechny rozměry postelí se do ní zapadnou. Mezi zlatou střední cestu, která se hodí do každé průměrné ložnice se považuje dřevěná postel 140 x 200, která sice není na šířku tak rozměrná, ale dostatečně vyhovující pro dva lidi, kteří se na ní vyspí dorůžova.

postel v pokoji

Zapadne do všech menších bytů

Vlastníte i vy byt, který nemá mnoho místa a prostor vaší ložnice není příliš velký? Nepokládejte to vůbec za záporní stránku, protože i do malé místnosti můžete umístit manželskou postel, která bude komfortní a kvalitní. Tento rozměr rovněž uspokojí i starší děti nebo studenty, kteří nepociťují pohodlí v klasické dětské posteli, jakou je 90 x 200 cm.

Pokud tedy můžete, pořiďte ji vašemu dospívajícímu dítěti do pokoje a uvidíte, že vám za to bude každý den děkovat.

velká postel

Potěšíme vás kvalitním materiálem

V naší nabídce dřevěného nábytku nalezete několik odstínů dřeva, které zapadne do vašeho interiéru přesně tak, jak si to představujete. Kromě širokého výběru dekorů vás však potěšíme i z hlediska jeho kvality. Masiv, pro který se rozhodnete vám bude sloužit několik dlouhých let a odolávat jakémukoliv poškození. Pohodlí, které budete během vašeho spánku pociťovat bude mít na svědomí i dřevo, které zamezí vrzání, skřípání nebo popraskání vaší postele. Snese i větší tělesnou zátěž a lze ho opakovaně složit a opět rozložit bez náznaku opotřebení.

Investujte tedy do postele, která se stane ve vaší ložnici nebo v jiném pokoji tím nejoblíbenějším nábytkem, který doma máte i díky jeho kvalitě a výběru toho nejsilnějšího dřeva na trhu. Vyplatí se vám to na několik let dopředu – bez nutnosti ji vyměnit.