Užitečný pomocník každé švadlenky

I když někteří z Vás budou namítat, že krejčovská panna Prima-obchod není až tak nutným vybavením krejčovské dílny, tak opak je pravdou. Jde o opravdu neocenitelného pomocníka, bez kterého se při tvoření nových modelů jistě neobejdete. Vždyť jen díky krejčovské panně můžete už od začátku vidět, jak bude ve výsledku Váš model vypadat, aniž byste potřebovat další osobu, která by Vám dělala manekýna. Vytvořit nový kousek oblečení není jen tak a pokud se se vším budete dělat jen tak v rukách, jak se říká nebo jen na stole či dokonce na zemi, tak nikdy nebudete dokonale spokojeni s výsledkem. A dokonce ten výsledek ani nemusí stát za Vaše úsilí.

šicí místnost

Díky tomuto skvělému pomocníkovi můžete opravdu spolehlivě zaměřit správnou velikost, přesně nastříhat části, které právě díky krejčovské panně také můžete kvalitně sešpendlit dohromady, a nakonec i dobře sešít. A to nemluvíme o dodělávkách, které jsou možné jen právě díky tomuto úžasnému a nedoceněnému pomocníkovi. No, a nakonec ještě můžete využít bustu k vystavení Vašeho modelu a jeho předvedení světu. V nabídce najdete krejčovské panny v dámském, pánském i dětském provedení, a to v rozmezí dvou velikostí s nastavitelnou nohou, díky které si můžete upravit výšku. Také je možné si pořídit tak zvanou nastavitelnou bustu, kterou můžete upravit na různé velikosti a která Vám hodně usnadní práci a díky které budete moci tvořit i netradiční velikosti oblečení.

busta

Ovšem krejčovská panna nemusí vždycky plnit pouze úkol pomocníka švadlenek, ale také se může stát potřebou pro bytové aranžéry, protože ji lze v dnešní moderní době použít také jako bytový doplněk a dekoraci. K tomuto účelu jistě rádi využijete drátěné provedení, které lze nejrůzněji dozdobit jak podle ročních období, tak také podle Vašeho oblíbeného stylu bydlení. Jak tedy vidíte, jde opravdu o skvělého pomocníka, a to nejen při šití.