Soutěž krásy

Jste mladá a považujete se za velmi krásnou? Možná Vás někdy napadlo, že byste chtěla soutěžit v nějaké soutěži krásy.
Možná byste měla v tomto případě vědět, že to není jen tak. Samozřejmě se musíte nejprve přihlásit. V přihlášce musíte uvést své míry, váhu, výšku, koníčky, stav. Samozřejmě důležité jsou také fotografie. Přičemž není nutné nechat si hned dělat book. Pár snapshootu postačí. Součástí přihlášky je také registrační poplatek. Něco jako když si podáváte přihlášku na vysokou školu. Pak musíte doufat, že Vás pozvou na casting. Ano musíte se ukázat odborné porotě. Jsou dívky, které nejsou příliš hezké, ale mají v sobě jakousi jiskru, kterou právě potřebuje budoucí modelka a naopak překrásná dívka může nudit k smrti a pro soutěž krásy je naprosto nepřijatelná a ostatně i pro svět modelingu.
 krásné miss

Casting, příprava a finálový večer

Pokud projdete přísným sítem castingu, čeká Vás náročná příprava na finálový večer. Nácvik choreografie, úkolů, promenády v šatech i plavkách. Je to obrovský nápor na nervy, protože zde najednou nanečisto začnete poznávat, co jsou ostatní dívky zač. A věřte, že Vám bude smutno. Dívky si totiž v zákulisí soutěže dělají neuvěřitelné naschvály. Můžete zde najít fantastickou přítelkyni na celý život a můžete zde zažít pravý očistec.
královna krásy
To ovšem nic není proti schválnostem, které můžete zažívat na závěrečném finálovém večeru. Opravdu dívky si dokáží navzájem neuvěřitelně ubližovat, proto je třeba zvážit, zda Vám to skutečně za to stojí.
Někdy není iniciátorem dívka samotná, ale někdo její blízký. Nezřídka je to její přítel nebo maminka. Pro ješitnost přítele je povzbuzující, že jeho dívka absolvovala soutěž krásy. Je s podivem, že tyto mladíky neodradí skutečnost, že pokud se dívka umístila v první trojce a etablovala se časem jako modelka, se svým původním chlapcem se rozešla. Ctižádostivé maminky, které si krásnou dcerou často kompenzují své vlastní nenaplněné sny, jsou také případem samy pro sebe.