Nejhorší typy žen, které dělají špatné jméno svému pohlaví

Existují vlastnosti, a způsoby chování, které jsou typické především pro muže, a pak i ty, kterých si všimnete častěji u žen. To sice neznamená, že se nemohou objevit u obou pohlaví, ale o tom potom. Jaké jsou nejhorší typy žen, které můžete potkat? Určitě alespoň pár takových znáte.

Superdrbna

Drby miluje většina populace. Lidé se rádi baví tím, co udělali druzí, ještě o to víc, pokud je nemají zrovna v lásce. Existují ale superdrbny, což jsou povětšinou ženy, který klepy vyloženě žijí. Jistě alespoň jednu takovou znáte. Může to být stará paní, která celé dny vyhlíží z okna, aby věděla o všem, co se děje. Jakmile k ní pak zavítáte na návštěvu, nezapomene vás postupně o všem informovat. Samozřejmě se bude tvářit, že ji drby nezajímají, ale pokud jí nějaký prozradíte, všimněte si, jak se jí rozzáří oči. O věku to však není. Takovou superdrbnu můžete potkat i ve třídě střední školy. Je to ta, která ví vše o všech spolužácích, a povídá o tom každému, kdo je ochotný poslouchat. Tuto schopnost však objevíte například i u prodavačky v malém vesnickém obchodě, mezi matkami na hřišti, nebo na oblíbené diskotéce.

šeptání do ucha

Diktátorka

Ano, i u mužů se tato vlastnost objevuje. Pokud ji však zaznamenáte u ženy, prchejte pryč. Diktátorku poznáte snadno. Má pevně stanovené názory, přes které nejede vlak, a ráda vám je okamžitě sdělí. Bůh vás chraň, abyste ji neuposlechli. Jakmile ji totiž vpustíte do svého života, už to nejste vy, kdo jej řídí. Zatímco muže s touto vlastností můžete často obalamutit tím, že jej posloucháte, ale dělat si to po svém, tyto ženy si nenechají ujít jediný váš prohřešek. Pověstné jsou tak například tchýně, které se často stavují na návštěvu, při které vám reorganizují celou domácnost, manželky, které se ještě než došly k oltáři zdály být jako Mílius, nebo třeba kamarádky, které organizují každý den celé vaší party.

plačící žena

Chudinka

Nezapomínejte dávat pozor ani na chudinky. Tyto ženy mají totiž život těžší, než kdokoliv jiný, a rády se s tím svěří, jen aby je někdo politoval. Ačkoliv i mezi muži se pár takových exemplářů najde, jsou to jen výjimečné případy. Chudinky mají totiž život zavalený jen a jen problémy, a očekávají, že je každou chvíli politujete, nebo problémy vyřešíte za ně. A neopovažujte se ani naznačit, že by snad mohly přehánět. To by se z vás stal netvor, necita, prostě zlý člověk.