Nepodceňujte tělesnou blízkost erotických masáží

Existují lidé, co vyhledávají kontakt s příjemnými hosteskami a dívkami, které sice poskytují erotické služby, ale vyžadují od nich pouze tělesnou blízkost, vlídnost, pozornost, zajímavý rozhovor na úrovni, zkrátka chtějí mít pocit, že se jim doopravdy někdo věnuje, že má o ně někdo zájem, a mnohdy nemusí dojít ani k pohlavnímu styku.

krásná dívka

Cílem erotických masáží https://mataharisalon.cz/cs/klasicka-eroticka-masaz je pochopitelně orgasmus, o tom není pochyb, ale může mu předcházet právě onen zájem, citlivost a něžnosti, sladký pocit opojení, že existuje někdo, kdo vám chce poskytnout svou vlastní radost ze svého nitra, a koho těší, když i vy máte radost, jste spokojení a šťastní. Když se s takovou masérkou setkáte, může se mezi vámi rozvinout něco krásného, co si odnesete domů, ačkoli máte každý z vás svého stálého partnera. Dojde mezi vámi ke sdílení zcela nezávislému a svobodnému, které budete chtít možná, nebo zcela jistě někdy zopakovat.

nahá dívka

Masérky v erotických salónech v uvozovkách pouze stimulují klienta tak, aby mu navodily vzrušení a vyvrcholení, nejde o klasický pohlavní kontakt, ale to neznamená, že by kvalita těchto procedur nějak pokulhávala za pohlavním stykem. Ruku na srdce, jistě je vám známo, že řada pohlavních styk nemá s něhou a porozuměním nic společného, a jde pouze o hrubé uspokojení základních pudů, které postrádá onu hloubku. Na erotických masážích si ceníme právě kvalitu a blízkost jiné živé duše, tím spíše toužíme po tom, aby se nás dotýkala a aby mezi námi vznikl jakýsi energetický most.

Erotická masáž je také do jisté míry hraní si s energií, oba aktéři tímto způsobem poznávají své hranice a možnosti, kam až lze zajít, když jsou dva lidé nablízku. A není podmínkou orgasmického vyvrcholení zasouvání penisu do vagíny, brzy zjistíte, že šikovná dívka si s vámi pohraje tak, až budete žasnout, co v ní je za náboj, a jaký náboj je ukrytý i hluboko ve vašem nitru.