Jaké dekorace zvolit na svatbu?

Chystáte v tomto nebo příštím roce veselku a stále nevíte, nebo nemáte žádné nápady na výzdobu? Pokud je přesně tohle váš problém, nemusíte zoufat. My máme nápadů celou řadu a jsme ochotni se s vámi o ty nejlepší podělit! Pokračujte tedy ve čtení a zjistíte, jaké dekorace jsou nejlevnější, jaké je zbytečné kupovat a co vypadá nejlépe!

svatební hostina

Asi nejoblíbenější dekorací v posledních letech je juta. Zkrátka jutové běhouny na svatební tabuli jsou prostě nepřekonatelným hitem už několik po sobě jdoucích lete – a aby také ne. Vypadají hezky, přírodně, moderně a nadčasově. Zkrátka, zapomeňte na nějaké umělé organzy! Juty jsou stoprocentní a lepší náhradou. Sice se prodávají jen v jedné barvě, ale to je právě jejich kouslo! Do barev svatby přeci nemusíte ladit běhouny, bohatě vám stačí přidat nějaké hezké dekorace, jako jsou třeba květiny do vázy, nebo jmenovky v určitém stylu. Krásně pak určitě vypadají i látkové ubrousky.

svatební dekorace

Nicméně kromě prostírání svatební tabule, jsou tu i další věci, které byste měli dekorovat. První z nich je slavobrána. Zde se pak hodí především voál, který může být klidně klasický bílý, nebo v barvě svatby – to záleží mimo jiné i na zvolených květinách. Květiny na slavobránu velmi často zapůjčují umělé v květinářství tak se na to nezapomeňte zeptat, protože na co utrácet peníze za živé květiny, když můžete mít nádherné umělé! A nemusíte se vůbec bát, že by to vypadalo nevkusně. Opak je pravdou.

Další moderní záležitostí jsou světýlka. Světelné řetězy ke svatbě zkrátka patří a je úplně jedno, kam je umístíte. Mohou být na party stanu, na pergole, nebo přímo na svatební tabuli. Zkrátka, vynalézavosti se meze nekladou a vypadají naprosto fantasticky úplně všude! Světýlka si můžete buď koupit sami, nebo zapůjčit z nějaké profesionální půjčovny. Pokud vám jde o nízkou cenu, raději si je půjčte.