Hubněte s rozmyslem a efektivně

Chystáte se vypravit na cestu hubnutí?
Chcete to podniknout kvůli vašemu lepšímu sebevědomí, kvůli vašemu zdravotnímu stavu a také se sobě chcete líbit?
Shodit nadbytečné kilogramy není nic snadného, ale zároveň to není nemožné. Klíčem k úspěchu je zvolit si tu pravou dietu, která opravdu funguje. A ač je svět přesycen návody na to, jak zhubnout, tak takových opravdu spolehlivých diet je na něm jen málo. Jednou z nich je ketogenní dieta.

zhubnutí

Ketogenní dieta se od všech jiných postupů na hubnutí liší v tom, že se nejedná o žádný hazard se zdravím, o pokus nějakého vtipálka, který svůj nápad vyvěsil v líbivé podobě na internet ani o žádný reklamní trik. Je založena na vědeckých faktech a je lékařsky ověřena. Proto se také všichni ti, kteří se do ní pustili, dočkali dobrých výsledků a svou novou váhu si následně dokázali udržet.
Této dietě se rovněž přezdívá „bílkovinná“, a to především kvůli složení jídelníčku, který hubnutí provází. Ten je založen na jídlech, které jsou extrémně bohaté na bílkoviny, a naopak chudé na obsah cukrů a tuků. A taková chytře promyšlená strava může mít jen jeden jediný výsledek – zatímco vaše svalová hmota zůstane v té nejlepší kondici na místě, tak tukové polštáře budou mizet jako o závod. Ve vašem těle zavládne stav zvaný ketóza, při kterém bude docházet ke štěpení cukrů a tuků a ke snižování vaší tělesné hmotnosti.

metr

Ovšem pozor, není to až tak jednoduché, jak by vás třeba mohlo napadnout – nestačí se pouze stravovat jídly se samými bílkovinami podle toho, na co máte zrovna chuť. Tato dieta sestává z několika fází a vy musíte svůj jídelníček přizpůsobit právě tomu, v jaké fázi se nacházíte. Pokud tedy chcete udělat pro sebe to nejlepší, tak si objednejte jídelníček sestavený odborníky na míru vašim potřebám a ta pravá jídla za vámi dorazí až na práh vašeho domu, aniž byste s jejich přípravou museli ztrácet čas.