Rozbitý sporák

Pamatuji si, když se mi rozbil sporák. Vůbec jsem nevěděla, co se stalo. Měla jsem zato, že zase vypadl proud. Jenomže když jsem šla vše zkontrolovat, tak pojistky jsem měla všechny nahozené a vypadalo to na první pohled, že všechno v pořádku. Sakra, kde zase problém? Vůbec jsem tomu nerozuměla. A že bych asi měla koupit nový sporák? To mě taky napadlo, ale samozřejmě nemám peníze, protože všechno je drahé, a tak jsem si řekla, že raději budu kupovat jídlo a další hygienické potřeby, že abych si koupila nový sporák. Jenomže později, asi po dvou dnech, jsem se dozvěděla, že ten sporák stále blbne. Že chvilku funguje a chvilku zase nefunguje. Tak jsem si řekla, zkusím zavolat nějakého opraváře. Jako první jsem si raději zavolala instalatéra z Ostravy. A protože bydlím v Ostravě, tak je logické, že budu volat instalatéra z Ostravy.

Instalatéři mají hodně práce.

Byla jsem docela v šoku, když přišel instalatér a řekl mi, že tam mám ve sporáku špatné kontakty. Samozřejmě, že jsem vůbec nevěděla o co se jedná. A byly to prý nějaké kontakty v nějakých drátcích ve sporáku. No, kdo to mohl vědět? Já jako žena se v tom vůbec nevyznám. Takže jsem si řekla, že to je práce právě pro instalatéra. A protože jsem slyšela, že ostravští instalatéři jsou velmi šikovní, tak jsem se nebála nechat sporák v instalatérovi v jeho rukou.

Já technické věci neznám.

Byla jsem ráda, když do půl hodiny bylo všechno hotové. Dokonce instalatér z Ostravy mi dá taky velkou slevu. A jsem opravdu ráda, že mám sporák v pohodě. Taky mi nechal zkontrolovat pojistky a řekl, že všechno vypadá v pořádku. Takže jsem ráda, že problém byl ve sporáku, a ne celkově v pojistkách. A vám se už někdy něco stalo, že jste si s tím sami nevěděli rady? A co teprve hlavně my ženy. Sice vím, že jsou ženy, které se vyznají v technice, ale je taky mnoho že, jako já. Ty, které instalatéra z Ostravy potřebují často.

5/5 - (2 votes)