Hodinový manžel, nebo manželka?

Už jste o této službě slyšeli? Služba je nejen pro ženy, ale i pro muže. Jak, už bylo řečeno v úvodu, ať jste vdaná, či svobodná, můžete ji využít za každých okolností. Důležité je, si pod tímto pojmem, hned nepředstavit sexuální služby, protože o ty, se tu nejedná.

oprava kohoutku

Co si pod pojmem hodinový manžel představit? Představte si takový druh sousedské výpomoci, kdy k vám přijde objednaný chlápek a pomůže vám s vašimi nešvary v domácnosti. Například, vám vymaluje byt, vymění žárovky, opraví světlo, naštípe dřevo, zkrátka zvládne různé řemeslnické práce v domácnosti, někteří mají v nabídce i menší práce na zahradě, jako je posekání trávy, česání stromu, apod.  Záleží na vás, jaký druh pomoci zrovna potřebujete.

 

A co se týká hodinové manželky, která funguje převážně pro opačné pohlaví. Tak od ní, lze očekávat služby typu: žehlení, praní, úklid, mytí oken, někdy i hlídání dětí. Samozřejmě pokud se vám hodí spíše hodinová manželka, tak se nebojte, si jí také objednat, nikde není pravidlo, že hodinová manželka je určena jen mužům.

 

Tato služba je velice populární a v ČR jí využívá spousty lidí. Pokud máte zájem o využití takové výpomoci, tak neváhejte, ušetříte čas a někdy i peníze. Jednoduše si přes internet vyhledáte nabídky ve vašem okolí, porovnáte ceny a pak už, jen stačí přečíst nějaké recenze, a je hotovo. Existuje i druhá možnost, pokud rádi tyto činnosti vykonáváte, můžete se, vy sami stát hodinovou manželkou, manželem. Protože se to, pro vás může stát výborným přilepšením. V dnešní uspěchané době, lidé takovou výpomoc využívají, někdy i více, než je zdrávo.

různí řemeslníci

Kolik za takovou službu zaplatíte? Ceny se pohybují individuálně, ale většinou jsou placené právě hodinově, pohybují se od 150,-Kč a výše. Samozřejmě, pokud potřebujete opravit nějakou menší drobnost, zvažte, jestli opravdu tuto službu potřebujete, protože některé manželky/manželé si účtují i dopravu.