Doplňte vstup markýzou

Léto je v plném proudu a mnoho turistů začíná navštěvovat Vaši rodnou hroudu. Určitě se na turistickou sezónu těšíte, jak dítě na cumel. Rozhodně chcete něco víc vydělat, ale rozhodně jste zvědavi na dění ve světě, odkud turisté přijíždějí. Mluvka nejste, to ne. Ale rádi si popovídáte s někým úplně cizím. To k obchodníkovi prostě patří.
markýza
Jak ale učinit Váš obchůdek lákavým? Pořiďte si nad vstupní dveře šikovnou markýzu, která bude sama o sobě turisty vítat. A co víc? Chcete si přece popovídat, pak nechte nainstalovat markýzu po celé délce výlohy, a umístěte pod ní stolek s židlemi.

Váš obchůdek bude oázou pro kolemjdoucí.

· Turisté si rádi odpočinou po dlouhém chození.
· A stín přivítají s radostí.
· A pokud jim budete schopen nabídnout malé občerstvení, pak není, co řešit.

Vzhledem k malému provozu budete moci zabřednout do hovoru s návštěvníky a dozvědět se o životě jinde. Turisté milují pohodu a klid na dovolené. Vy jim obojí dopřejete tím, že nespěcháte. Spěch a stres ve Vašem životě nemají místo. Předejte i svým návštěvníkům toto smysluplné heslo. Určitě si na něj vzpomenou, až budou muset zase plnit své pracovní povinnosti.

Vidíte, a toto všechno zmůže jedna kvalitní markýza nad vstupem a výlohou.markýza

Nakonec ochrání před sluncem i zboží, které máte vystavené ve výloze, nebo i venku před obchůdkem. A to, že z Vašeho jinak normálního obchůdku udělá příjemné místo nejen ke koukání, je jednou jisté! Celá ulice bude najednou okořeněná příjemným pohledem.

A když už víte, že markýza má šmrnc, a dokonce i ochrannou funkci, pořiďte si ji nad okna domku, ve kterém žijete. Vždyť to tak pěkně vypadá. A sluneční paprsky Vás nebudou ani doma obtěžovat. Někdy je jejich síla opravdu hustá!

Není snad varianta s markýzou nad okny a vstupem do obchůdku skvělá? Věřte, že ano!