Čtečky elektronických knih

Čtečky knih jsou udělány velmi šikovně. Stránky vypadají vskutku jako stránky vytržené z knihy a vložené dovnitř. Tyto čtečky fungují na bázi digitálního inkoustu. Jsou také vhodné pro váš zrak, nijak ho nepoškozují a nepotřebují ani moc nabíjet. Čtečka vydrží na jedno nabití klidně i týdny.
Ani velké sluníčko vám nezkazí zážitek ze čtení. Na jejich zobrazení to totiž nemá žádný vliv. Je to stejné, jako kniha. Na toto zařízení se vám vejdou tisíce knih, které si můžete libovolně pročítat. Možnost zakoupit si e-knihu, je dostupná i přímo ve čtečce, z důvodu zjednodušení.
Dívka držící čtečku
Velkou výhodou oproti knihám, je například libovolné zvětšení, nebo zmenšení písma, dle libosti. Jsou velmi praktické a skladné, vejde se vám i do malé kabelky, či batohu. Při čtení je také pohodlnější, než kniha, protože svou váhou připomíná spíš mobilní telefon. Další výhodu bych nazval „zelenou.“ Je to z důvodu, že čtečky šetří stromy, tudíž i přírodu. Vezměte si třeba takovou tisíci stránkovou knihu, spotřebuje se na ni mnoho papíru, ale ne pokud máte čtečku.
Čtečka knih
Můj názor na tento produkt, je kladný. Sám jednu vlastním a jsem více než spokojen. Skladnost i praktičnost skvělá, v čitelnosti textu není oproti normální knize skoro žádný rozdíl. Jeden ano a to ten, že na čtečce si můžete písmo zvětšit. Sice mi trvalo asi 15 minut, než jsem přišel na všechny funkce a možnosti, které nabízí, ale ovládání je více než příjemné a intuitivní. O množství knih, které se tam vejdou, není ani třeba hovořit. Vejde se vám tam klidně i celá knihovna. Nejsou ani příliš drahé, za službu, kterou vám prokáží, je cena více než adekvátní. Výdrž baterie je skoro nekonečná, oproti jiným elektronickým zařízením. Také je pravda, co výrobci píší. Čtení je velmi příjemné na oči a působí na vás, jako skutečná kniha. Na závěr bych dodal, že se může jednat o skvělý dárek k Vánocům pro vaši drahou polovičku, nebo rodiče, či prarodiče.