Výhodná sada trampolíny i sítě za jednu cenu, jděte do toho

židle, trampolína, nohy vzhůru

Pořídit si na zahradu trampolínu už dávno není finančně náročná záležitost. V nabídce však naleznete mnohem víc. Většina trampolín je totiž standardně nabízena spolu s ochrannou sítí, takže ještě ušetříte a nemusíte myslet na její dokoupení.

Už od samého umístění na zahradě bude veškeré skákání díky síti naprosto bezpečné. K nebezpečným pádům na zem nebude docházet.

Samotná trampolína a ochranná síť jsou vyrobeny z kvalitních materiálů. Základem je stabilní ocelová konstrukce s velmi odolnou skákací plochou a pružinami. Pro vaše potřeby je připraveno několik velikostí https://www.goodjump.cz/trampolina-s-ochrannou-siti, záleží tedy na vašich možnostech, především velikosti zahrady, jakou variantu zvolíte.

Je vhodná pro děti i dospělé, malé i velké. Nosnost skákací plochy až 180 kg zaručí, že se nic nestane v případě, že se v jednu chvíli na skákací ploše bude pohybovat i více dětí.

trampolina, chlapec ve skoku

Skákání na trampolíně není móda, ale užitečná aktivita

Nemusíte se bát, že koupí trampolíny se stanete obětí módního hitu. Každý, kdo to tvrdí, nejspíš vůbec neví o výhodách takového pohybu. Příznivý vliv má nejen na děti, ale i na dospělé.
· Nejen, že se děti budou pravidelně pohybovat a pobývat na čerstvém vzduchu, zároveň si zvýší kondici a naučí se soustředění. Nevěříte? Pohyb na trampolíně se opravdu s úspěchem využívá při terapii hyperaktivity a poruchách pozornosti, k nácviku soustředění a zklidnění vede právě pravidelný rytmus skoků.

· Díky pohybu skákací plochy dochází dále v určité chvíli i k uvolnění svalů, čehož je využíváno při nácviku pohybu u tělesně postižených osob. Zároveň však pravidelným pohybem dochází i k posílení svalů.

Jak tedy vidíte, nejde o módní záležitost, ale o velmi užitečnou pohybovou aktivitu s příznivým účinkem na naše tělo a tím i zdraví obecně.

strom, děvče, skok