Oblíbené cestování

Cestování mě vždycky moc bavilo. A mám to štěstí, že mí rodiče taky hodně a rádi cestují, tudíž jako malé dítě jsem se velmi rychle dostala do nějakých zákoutí naší země. A byla jsem ráda, že už v deseti letech jsem byla snad ve všech městech naší České republiky. A musím říct, že cestování měl tolik chytlo, že cestuji i nyní. Cestování je pro mě úplně normální a taky úplná klasika, která mě nepřestane nikdy bavit. Ovšem jsou i lidé, kteří nemají čas na cestování nebo je to prostě nebaví nebo na to nemají peníze. Já si ale bez cestování opravdu nedokážu představit život.

Kam nejraději cestujete vy?

A i když jsem byla těhotná se svým synem, tak ani tak jsem si nedokázala odpustit nějaké to cestováni. A samozřejmě to bylo nějaké lehké cestování, ale nemohla jsem si ho odpustit. Vždycky jsem si říkala, že i když budu mít dítě, tak cestovat budu stále. Vždyť když to tak vezmu, taky mí rodiče se mnou taky cestovali. Moje maminka říkala, že už v mých pěti letech jsem byla ve třiceti městech naší České republiky.

Ráda cestuji k vodě.

A taky, že jsem do mých pěti let byla dvakrát v Itálii a dvakrát v Řecku. Musím říct, že jsem byla z toho úplně nadšená. Tudíž jako cestování beru úplně normální. Není to pro mě žádný luxus, ale jako úplně normální věc. Vůbec si nedokážu představit, kdybych nemohla ze dne na den cestovat. Opravdu se to nedokážu představit. A proto mám i takovou práci, kdy jezdím na služební cesty. Opravdu mě to baví. Sice pracovní cesty nejsou tak časté, jak bych si přála, Alespoň jsem ráda, že je mám a mohu je využít. A kam nejraději cestujete vy nebo jaká je vaše oblíbená destinace? Jsou to hory v zimě nebo dáváte přednost létu a moři? Třeba můj otec má rád hory a moc rád lyžuje, takže každý rok je na horách. Zatímco moje sousedka má ráda pouze horké počasí a moře. Takže ti dva by spolu na perfektní dovolenou jet tedy asi nemohli.