Netradiční přírodní materiály, ve kterých je miminkům dobře

Dopřejte svým nejmenším na těle takový povrch, který pro ně bude nejlepší a budou se v něm cítit skutečně příjemně. Pro většinu z nás toto představuje 100% bavlna, ale existují i jiné možnosti, které přinesou možná ještě větší pohodlí. Oblečení pro miminka https://www.kojeneckeobleceni.cz/Kojenecke-soupravy-PORODNICE-c2_0_1.htm není vždy jednoduché vybírat a čerství rodiče často neví, podle čeho se řídit. Musíte totiž myslet i na jeho vzdušnost, aby se batole nepřehřívalo, a to především v případě, že ho chcete nosit v šátku.

Chlapeček proužky hra

Bambus

Ne, bambus není zdaleka dobrý jen pro pandy. Jedná se o rostlinu s mnoha úžasnými vlastnostmi. V našem případě je skvělé, že dokáže dobře absorbovat a odvádět pot a zároveň je antibakteriální. Když si sáhnete na módní kousky z bambusu, okamžitě si všimnete jejich chladivého povrchu. Díky tomu jsou vhodné zejména do teplejšího prostředí, takže na léto jsou ideální. Na rozdíl od bavlny dokáže odvést třikrát až čtyřikrát více vlhkosti, materiál je dobře prodyšný a najdete z něj vyrobené běžné oblečení, boty i látkové pleny.

Merino

Merino je vlna ze speciálně vyšlechtěných ovcí, které se chovají na Novém Zélandu a v Austrálii. Tato speciální vlna je mnohem jemnější a prodyšnější, než ta klasická. Díky své struktuře a dutému vláknu má samočistící efekt, krásně hřeje, ale zároveň odvádí pot od těla ve formě páry. Pro miminka jsou z merina vyráběny především čepice, svetry, nákrčníky a body. Produkty budou trochu dražší, ale rozhodně se do nich vyplatí investovat.

Oblečení miminko holčička

Outlast

Tento jedinečný materiál se chlubí hlavně úžasnými termoregulačními vlastnostmi. V oděvním průmyslu se nachází na mnoha místech, ale původně byl vytvořen pro oblast kosmonautiky. Chcete-li svým drobečkům dopřát něco skutečně jedinečného a netradičního, co pro ně bude extrémně příjemné, zvolte outlast. Počítat samozřejmě musíte s tím, že všechny produkty z těchto materiálů budou dražší, než klasické možnosti. Za svou kvalitu si to ovšem zaslouží.