Bazény, které jsou opatřeny salinizační jednotkou mohou běžně filtrovat slanou vodu. Jsou k tomu speciálně přizpůsobeny. Kvalitní mořská sůl se tedy běžně používá do bazénů, které jsou vybaveny právě salinizační jednotkou. V té probíhá elektrolýza solného roztoku a následně je voda příjemně slaná. Poznali byste to již při prvním olíznutí rukou, namočených v podobné vodě. To však nedělejte, protože se to samozřejmě nedoporučuje.
Čisté krystalky soli, které pocházejí ze zemí Evropské Unie jsou několikanásobně rekrystalizované, aby vznikl čistý produkt. Vysoká čistota je základem každého úspěchu, a proto jsou tyto produkty vysoce kvalitní. Domácí bazény díky salinizačním jednotkám můžete vybavit mořskou solí.salt

a) Chcete zažít ten pocit jako u moře?

Slaná voda, která vás bude nadnášet a má příjemné účinky na naše tělo a na naši pokožku. Zlepšuje dýchání a je vhodná ke koupelím. Jak relaxační tak i regenerační koupele jsou příjemné a vzácné pro naše tělo. Je mnoho lidí s problémy, kteří vyhledávají právě tento způsob regenerace. Slaný roztok působí příznivě i na různé druhy nemocí a to nejenom kožních.
Mořská sůl se také přidává do vířivek, ve kterých si následně velice příjemně odpočinete. Slaná voda má regenerační účinky na naši pokožku. Přidává se na čištění i do umělých koupališť. Jedná se o přírodní produkt, proto jsme s ním my i naše tělo v symbióze. Pomocí soli vyčistíte vodu a ještě do ní přidáte tuto zvláštní složku, která zaručí, že vaše pokožka se bude cítit příjemně.

b) Hledáte sůl pro obyčejné koupání ve vaně?

I pro tyto účely je tato sůl vhodná. Regenerační koupel si můžete vytvořit i v běžných domácích podmínkách. Ovšem je potřeba myslet na skutečnost, že sůl může působit korozivně vůči některým materiálům, se kterými přijde do styku. Proto by mělo být i vybavení bazénů z odolných materiálů. fly

5/5 - (1 vote)