Jak na stěhování

Pamatuj si, když jsem se z vesnice stěhovala do města. A vůbec jsem nevěděla, jak všechny své věci přenesu. Byla jsem ve vesnici, kde jsme měli čtyři velké místnosti a já jsem tam měla opravdu mnoho věcí. Kolikrát jsem si říkala, že jsem asi nějaká skladnice, která všechno skladuje a potom nemá kam dávat normální věci. Kdybyste třeba viděli můj sklep a mou půdu, tak by jste se asi chytali za hlavu nebo byste si mysleli, že prodávám nějaké veteš věci a že mám doma vetešnictví a nebo nějaké starožitnictví. Je to sice e pravda, ale mně se to tak líbí. A já patřím bohužel k těm lidem, kteří se nedokážu vzdát žádných věcí, protože na všechno mají nějakou vzpomínku. Já jsem asi hodně nostalgická a mám ráda nostalgii.
Měla jsem pohyblivé sklady.

A za to nestydím, prostě taková jsem. A tak jsem si řekla, abych všechno přestěhovala a nic se mi nezničilo, že jsi pronájmu nějaké sklady. A pronájem skladu je takový, že si vyberete sklad podle vaší libosti. Jednoduše tak veliký sklad, jaký potřebujete, aby se vám tam všechno vešlo a nic se neponičilo. A abych všechno bezpečně převezla, tak jsem si pronajala opravdu ty dva největší sklady, které šly. A pronájem skladu už jsem si pronajala tady u nás ve městě. Protože tady jsou dvě takové firmy, které se na to specializují. A když mi potom přivezli sklady, byla jsem opravdu ráda.

Sklady jsou i nepřenosné.

Do skladů se mi vešlo opravdu všechno a byla jsme taky ráda, že sklady jsou tak objemné, že se tam nebude nic mačkat na sebe. Poté, co jsem pronajaté sklady naplnila mi je taky objednaná dodávka převezla na ta místa, kam jsme nutně potřebovala. bylo taky moc prima, že páni zaměstnanci byli opravdu moc milí a taky mi pomohli s těžkými věcmi. Navíc jsem taky dostala slevu, takže jsme si více přát opravdu nemohla. Jsme ráda, že taky máme tak vstřícné lidi a skvělé firmy, jako například sklady k pronájmu.