Kdo má rád ruch města, pravděpodobně bydlí v bytě. Lidé, kteří mají blíže k přírodě, na vesnici v rodinném domě. Záleží na mnoha faktorech a naších finančních prostředků. Každé bydlení, je originální a jiné. Hodláte se zabydlet a přemýšlíte, jak to může u vás vypadat? Vybavení se různí, sepsala jsem pro vás tedy několik možností.
Skandinávský styl bydlení je spojován se severem, přesto se i u nás stává velice oblíbeným. Veškerý nábytek či doplňky, lze koupit u nábytkářských firem, jako je Favi nebo Švédská Ikea. Tento styl je specifický svým přírodním složením, a to zejména dřevem či textilií. Pravidlem je jednoduchost, praktičnost a spojení s přírodou. Barvy jsou tedy stylizované, právě v tomto duchu. Nejčastěji mají různé odstíny hnědé, krémové nebo šedé.
moderní bydlení
Vintage stylse spojuje s moderním vybavením a retro prvky s nádechem, sahajícím až do 50 a 60 let 20. století.  Ano je to romantické a útulné. Představte si například starou kuchyni, ale navrženou a předělanou do kvalitního a praktického účelu. K tomu, jako doplňky lustr, hodiny, truhly nebo skříně, které můžete najít na půdě po prababičce či babičce. Vše lze sladit s moderním vybavením. Možná si říkáte, že vám to nejde moc dohromady, ale výsledný efekt má to své pravé kouzlo.
Minimalistický styl označován, také jako purismus. Nemáte rádi velké množství dekorací, poliček a přecpaného bydlení? Zastáváte názor, že méně je více? Potom je tento styl, jako dělaný pro vás. Základem je prostornost, praktičnost, čistota a funkčnost. Kvalitní čisté materiály, jednoduché linie i tvary. Vše dohromady tvoří moderní interiér, který má jasná pravidla!
 vybavení pokoje
Jistě najdete i mnoho jiných inspirací u známých, rodiny nebo přes internet či magazíny o bydlení. Důležitý je hlavně to, že se doma cítíte dobře a vytváří pro vás místo bezpečí a pohody.